Şık Koltuk Evi
trende
Kampanya Spotu Başlığı
Bu alana opsiyonel bir kampanya/duyuru/açıklama ekleyebilirsiniz.
BUTON METNİ

Koltuk Tamiri

Anasayfa » Koltuk Tamiri

Tamir gerektiren koltuk ve berjerlerinizi ilk günkü haline getiriyoruz.

Kullanmış olduğunuz ve evinizin dekorunda önemli bir yere sahip olan koltuklarınızın her türlü tamirini yapıyoruz. Şık Koltuk Evi olarak tamir firması olarak, uzman teknisyenlerimiz ile kaliteli işçilik ortaya koyuyoruz. Koltuk tamiri tadilatı ihtiyacınız olduğunda hemen bizimle iletişim kurabilir ve koltuklarınızı evinizden alarak, tamir etmemizi sağlayabilirsiniz. Koltuklarınızla ilgili her türlü tamir, düzeltme ve iyileştirme çalışmalarını yapıyoruz. Yapmış olduğumuz tamir işlemlerinde, koltuk iskelet sistemleri, ahşap dekor bölümleri, döşeme kumaş tamiratı gibi tüm işlemleri yaparak, ürünlerinizi tamamen yeniliyoruz.

Tamir Hizmetlerimiz

Şık Koltuk Evi olarak, kullanıma dayalı olarak koltuklarınızda meydana gelen her türlü hasarı onarıyoruz. Tamir hizmetlerimizde, müşterilerimizin taleplerine göre döşeme renk ve tasarım değişikliklerini de yapıyoruz. Bu işlemler ile koltuklarınız tamamen yenilenmektedir.

Müşterilerimize sunduğumuz, hizmet seçeneklerimiz şunlardır;

  • Koltuk tamiri,
  • Mobilya tamiri,
  • Koltuk imalatı – kumaş değişimi,

İstanbul bölgesinde bulunan tüm müşterilerimize hizmetlerimiz, kesintisiz olarak veriliyor. Evinizde ya da iş yerinizde kullanmış olduğumuz koltukların döşemeleri, yıprandığında, eski görüntüsü ortaya çıkacaktır. Tamir hizmetlerimizden faydalanarak, çok sevdiğiniz koltuklarınızı, ilk günkü gibi yeni görüntüsüne kavuşturabilirsiniz. Kumaş değişiminin yanı sıra, ahşap bölümlerinin düzeltilmesi, vernik ya da boya işlemlerinin uygulanması profesyonel olarak yapılıyor.

Döşeme – Kumaş Değişimi

Yaşam alanlarının kullanışlı olmasını ve konforu sağlayan koltuklarınızı değiştirmek istediğinizde, tamir seçeneklerimiz içi döşemelerini değiştirmeyi teklif ediyoruz. Tamir işlemlerimiz sayesinde, daha yeni görüntüye ve sağlam yapıya kavuşturulan koltuk takımlarına uygun maliyetlerle sahip olabiliyorsunuz. Döşemesi eskiyen koltuklarınız için seçtiğiniz renk döşeme ve kumaş ürünleri ile kaplama yapıyor, orijinal görüntüsüne sahip olmasını sağlıyoruz. Koltuk modellerine göre hangi kumaş ürününün ve renginin daha iyi olacağı konusunda da müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Koltuk takımları, yaşam alanlarında uzun süre ve sürekli kullanılan parçalar olduğu için görselliği her zaman önemlidir. Bunun için sevdiğiniz renk ve desenleri kullanarak, tamir edilen koltuklarınızın, döşeme ve kumaşlarını değiştirerek, evinizin dekoruna uygun olmasını sağlıyoruz.

ARIZA KAYIT FORMU DOLDURUN