Şık Koltuk Evi
trende
Kampanya Spotu Başlığı
Bu alana opsiyonel bir kampanya/duyuru/açıklama ekleyebilirsiniz.
BUTON METNİ

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfada merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulabilirsiniz . 

 
Koltuk İmalatı Nedir ?

Koltuk imalatı konusunda firmamızı seçmek için pek çok nedeniniz bulunuyor. Her şeyden önce yerli ve kaliteli malzeme kullanıyoruz. En pahalı ve şık koltuk modellerinin imalat için gerekli bütün ihtiyaçları firmamızda bulunuyor. ürünleri birinci elden teslim alacağınız için son derece uygun fiyata son moda koltuklar satın alabiliyorsunuz. En büyük avantajı da tasarımını dilerseniz siz yapabiliyorsunuz.Bu, ne demektir Evinizin ölçüleri mevcut koltuk modelleriyle uyuşmayabilir. Ya da hayalinizdeki koltuk modelini ve desenleri bulamamış olabilirsiniz. Tamamen hayal ürünü olan orijinal koltuklarınızı sizin istediğiniz ölçüde biz yapabiliyoruz. İster diğer koltuk modelleri isterse köşe koltuk takımları… Her türlü modelin imalatı firmamızda mevcuttur.

 
Koltuk Tamiri?

Koltuk tamirine olan ilgi son yıllarda eskiye oranla artarak büyüyor. Bu yöntem sayesinde pek çok ev hanımı evinin havasını, ortamını yeniliyor. Hem psikolojik anlamda hem de zaruri ihtiyaç durumunda bu tarz bir değişiklik çok işe yarıyor. Kimler bu yola başvuruyor,Eski koltuklarını atmaya kıyamayanlar,Eski koltuklarının yerine yenisini alacak maddi imkâna sahip olmayanlar,Aynı renk ve modellerden sıkılıp evinin havasını değiştirmek isteyenler koltuk tamiri ve döşeme işlemlerini tercih ediyor.

 
Neler kazandırıyor?
 

Daha az ödemeyle daha büyük hizmet,Son moda koltuk tasarımları ve kumaşları,Kısa zamanda teslimat,Seçim özgürlüğü,Bunun gibi maddeler pek çok kişinin tamir konusunda fikrini etkiliyor. Yıllardır kullandığınız koltuklar bir de bakmışsınız bambaşka bir renkle salonunuzda yer alıyor.

 
Mobilya Cilası?

Diğer taraftan sadece koltuklar değil diğer masa, sandalye ve sehpa gibi eşyaların da cilası firmamız tarafından yapılmaktadır. Böylelikle eskiyen ahşap ürünlerinizi daha uzun süre kullanabilirsiniz. Hem de yepyeni bir görünümle…Bütün bu hizmetleri alabilmek ve koltuk imalatı için sitemiz üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

 
Koltuk tamir fiyatları?

tüm illerde benzer rakamlarda seyrediyor. Bu rakamlara baktığımızda oldukça uygun ve makul fiyatlar olduğunu görüyoruz. Mobilya ve koltuk takımı fiyatlarına baktığımızda verilen fiyatların son derece ekonomik olması insanları artık koltuk tamirine yönlendiriyor. Gün geçtikçe evindeki eşyaları atmak yerine onları yeniden dönüştürmeyi düşünenlerin sayısı artıyor. Bu da ev ekonomisine büyük katkı sağlıyor.

 
Koltuk Tamirinde Gelinen Son Nokta?

Geldiğimiz noktada koltuk tamirinde en ileri teknolojinin kullanıldığını söyleyebiliriz. Fiyatlara gelince onların da son derece uygun bir çizgide seyretmesi bu avantajlı seçeneğin özellikle ev hanımları tarafından tercih edilme ihtimalini arttırıyor. Fiyatlar genelde 100 tl ile 1500 tel arasında değişiyor. Koltuklarınızın modeli, adedi, işçiliğinin zorluğu ve kolaylığı bu konuda net rakamların verilmesini sağlayacaktır. Görüldüğü gibi koltuk tamir fiyatları her koltuğun modeline göre değişim gösteriyor. örnek vermek gerekirse Chester koltuklar ile normal bir kanepe ya da düz model bir koltuğun tamiri aynı değildir. Hatta evinizdeki eski kanepeleri 100 tl ile 200 tl arasında tamir ettirebilirsiniz. Böylece yeni bir kanepe almış gibi evinizin havasının değiştiğini göreceksiniz.

 
Koltuk Tamirinden Neler Yapılıyor?

Koltuk tamiri denince akla birden fazla konu gelmeli. Bütün döşeme çalışmaları sıralı olarak yapılıyor. Aynı zamanda ihtiyaca göre işlem yapılıyor. Bu konuda iki seçenek bulunuyor. ya gidersiniz firmaya koltuklarınızı tamamen istediğiniz gibi değiştirmek istediğinizi söylersiniz ya da ekonomik olması bakımından onlardan nelerin değişmesi konusunda yardım istersiniz. Yani sağlam görülen yerlere dokunulmaz keyfi bir işlem yapılmaz sadece ihtiyaca yönelik çalışılır.

 
Soru Buraya ekle soner hocam ?

Cevabı bu alana ekle

 
Soru Buraya ekle soner hocam ?

Cevabı bu alana ekle